GENEL BİLGİLER


EĞİTİM HEDEF GRUBU
Romatoloji, İç Hastalıkları, Fizik Tedavi ve ilgili diğer bölümlerin uzmanları ve asistanları

SEMPOZYUM TARİHİ VE YERİ
18-21 Haziran tarihlerinde CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul’da gerçekleştirilecektir.

SEMPOZYUM DİLİ
Sempozyum dili Türkçe’dir.

DAVET MEKTUBU
Sempozyum katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek sempozyum davet yazıları organizasyon sekretaryası aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. Sempozyum davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir.

İPTALLER
* Kayıt, Konaklama ve tüm sponsorluk taleplerinin son iptal tarihi 17.01.2020’dir. Bu tarihten sonra gerçekleşecek olan iptallerde geri ödeme yapılmayacaktır. Bu tarihten önce yapılan kayıt ve konaklama iptalleri için yapılacak olan geri ödemeler, kongre başlangıç tarihinden itibaren 60 gün içinde, banka ödemesi yolu ile bildirilen hesaplara ödenecektir.


ONLINE KAYIT ALANLARI
Kongre merkezinde bulunan “D Voucher - Online Kayıt Kioskları” 18-21 Haziran 2020 tarihlerinde 08:00 – 20:00 saatleri arasında hizmet verecektir. Kongre esnasındaki ödeme işlemleri için kongre merkezinde bulunan “Ödeme Noktası”na başvurabilirsiniz.

 

  YAKA KARTI
Kongre düzeninin sağlanabilmesi için yaka kartlarının tüm bilimsel ve sosyal aktiviteler de takılması gerekmektedir. Yaka kartları ve konaklama giriş belgeleri “D Voucher - Online Kayıt Kioskları”ndan kongre süresince 08:00-20:00 saatleri arasında alınabilecektir.

 

  KATILIM SERTİFİKASI
Katılım sertifikaları kongrenin son günü, yaka kartları okutularak “D Voucher - Online Kayıt Kioskları”ndan alınabilecektir.

 

MOBİL TELEFON UYGULAMASI
“D App – Mobil Telefon Uygulaması” sayesinde katılımcılar kongre öncesinde “kayıt, konaklama ve transfer” bilgilerine anında ulaşabilmektedir.

 

Uygulamayı Google Play ve Apple Store mağazalarından yandaki karekod ile veya “D Event Etkinlik Katılımcı Applikasyonu” adı ile indirebilirsiniz.

 

 

 

  #deventsocial
Gerçekleştirdiğimiz son projeler ve güncel gelişmeler hakkında daha fazla bilgi almak için sosyal ağ hesaplarımızı ziyaret edebilirsiniz.

 


Copyright © 2020 Romatolojide Hedef 2020 Sempozyumu